JAK PŘIPRAVUJEME VAŠI PIZZU A CO JSOU ITALSKÉ PRODUKTY (česky)

 

 

 

Jak připravujeme vaši pizzu a co jsou prémiové produkty?

Naše těsto je připravováno ze speciální výběrové mouky idealní pro přípravu pizzy.

Používáme drcennou rajskou omáčku vysoké kvality a nízké až nulové kyselosti. Dále používáme též pouze 100% mozzarellu té nejlepší kvality, která je na trhu, a má pouze mléčné složení a je bez jiných konzervačních látek a vysokých hodnot mléčných proteinů až 25g/na 100g.

Celý systém přípravy těsta, je samozřejmě tajemství, ale můžeme vám, jen nastínit a sdělit to , že těsto kyne dlouho , aby pizza byla lehce stravitelná, křupavá, a abyste po konzumaci naší pizzy neměli pocit tzv. těžkého žaludku (,,pocit nafouknutí").

Používáme italské sýry I.kvality a všechny jsou D.O.P. Jako je např. Sýr Asiago, sýr Gorgonzola, sýr Montasio atd.

Také používáme sýr ricottu , což je italský výběrový sýr speciálně vhodný pro vegetariány, který obsahuje málo cholesterolu.

Salámy, které používáme jsou pálivé salámy anepálivé salámy a to jsou Salsiccia Napoli a salame Veneto, které také prodáváme přímo ve výloze a jsou samozřejmě velmi kvalitní a bezlepkové.

Vařená šunka, kterou používáme na pizzu a také prodáváme je prémiová výběrová vařená šunka od kosti a je samozřejmě též bezlepková. (nikdo ji na přípravu pizzy nepoužívá).

Zrající roláda s bůčku neboli(Pancetta arrotolata) je italská slanina, kterou používáme na pizzu e je prostě výtečná a beze slov a definicí. U zákazníků nejvíce oblíbená...prostě ji znáte ( a samozřejmě  je bezlepková a dlouho zrající!)

Tuňák , který používáme je jen výhradně tuňák  Rio Mare a je buď v olivovém oleji nebo ve vlastní šťávě je to prostě stále jen kvalita.

Otevíráme konzervu tuňáka přímo před vašima očima.!

Artyčoky a žampiony , které používáme na naší pizzu jsou výběrové, kvalitní a jsou marinované a konzervované v oleji (žádný čerstvý).

Jako koření používáme výhradně jen oregano a né žádné jiné další náhražky, aby nebyla pokryta pravá chuť pizzy.!!

Připravujeme vaši pizzu v perfektním hygienickém prostředí přímo před vašima očima. Jedině s použitím té nejlepší italské techniky, se kterou splňujeme všechny hygienické podmínky a postupy s prostředím vhodným pro přípravu vaši pizzy.

Jakou pec používáme, ano na elektriku, ale pečeme přímo na speciální kameni (tzv. PIETRA REFETTARIA) a celý systém pizzerie se jmenuje PIZZA SYSTEM OEM, která je na míru od italské firmy s dlouholetou zkušeností v oboru a je leader po celém světě.!

Vaši pizzu připravuje přímo majitel Michele, který je kompletně školený v profesi a zkušeností a praxí z oboru více než 30 let. (začal v létě  1985)

To vše dělá naši pizzu jedinečnou   !

Přejeme váš dobrou chuť váš Michele!

 PRODÁVÁME A KRÁJÍME ŠUNKY JAKO JE PROSCIUTTO DI PARMA, PROSCIUTTO COTTO A SPECK.

*NA POČKÁNÍ A DLE MOŽNOSTI PRÁCE..