Google+" />

Přijímáme online platby

Loga kreditních karet

Kontakt

Facebook


JAK PŘIPRAVUJEME VAŠI PIZZU A CO JSOU ITALSKÉ PRODUKTY (česky)

Těsto je připravováno ze speciální vybrané italské mouky ideální pouze pro přípravu pizzy. Tato mouka je výběrové kvality tudíž má také výživovou hodnotu.

Používáme drcenou rajskou omáčku vysoké kvality a nízké až nulové kyselosti.

Pouze 100% mozzarella vyrobená v Itálii, která je velké kvality a má pouze mléčné složení a ne jiné chemické konzervační látky.

Mozzarella je nezralý tvarohový sýr z jižní Itálie – má lehce nakyslou chuť a sladké oříškové aroma. Dobře se taví, proto se s oblibou používá na pizzu.

Používáme pouze extra panenský olivový olej nízké kyselosti.

Kynutí těsta je udržováno pomaleji a s menším použitím droždí po dobu minimálně 48 h, takže těsto je lehké, dostatečně odpočinuté a lehce zažívatelné.

Používáme italské sýry jako jsou: Asiago, Gorgonzola, italská mozzarella a ricotta (italský čistý výběrový sýr speciálně pro vegetariány, který neobsahuje žádný cholesterol).

Dále to jsou italské salámy jako jsou například salám Veneto uzrálý a italský pikantní salám také uzrálý, italská dušená šunka –, zrající italská slanina což je roláda z bůčku několik měsíců prokládaná a velmi dobře uleželá neboli zrající. Dále Salsiccia fresca (italská klobása, která je čerstvé vybrané vepřové maso ve střívku vhodná na pizzy, ale i pro přípravu dalších pokrmů. Salsiccia fresca je italská specialita.

Pak je to tuňák v olivovém oleji (tuňák Rio mare v olivovém oleji), žampiony jsou také naložené v marinádě v olivovém oleji. Artyčoky též italský produkt , artyčok je typická italská zelenina používaná často v kuchyních Itálie a tyto artyčoky (carciofi) používáme na přípravu pizzy , jsou dováženy a vybírány ty nejlepší italské značky artyčoků.

Jako koření používáme výhradně oregano žádné další koření, které by překrylo pravou chuť pizzy.

Připravujeme vaši pizzu v perfektně hygienickém prostředí přímo před vašima očima.

Jedině s použitím té nejlepší italské techniky, se kterou splňujeme všechny hygienické podmínky a prostředí vhodné pro přípravu vaši pizzy. To vše dělá naši pizzu jedinečnou.

Vaši pizzu připravuje přímo italský personál.

Všechna příprava ze strany personálu, který je kompletně školený s profesí a nejméně cca 25letou zkušeností v oboru.

Michele Vigorito